KONTAKTY

Tasha s.r.o.
Košúty92, 925 09
tel: +421918523371
polakova(a)tashask.sk

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 43,00 €
skladom

Úvod » Naši uštekaní miláčikovia » Sučky » Frei - Free Runner Alijamo´s

Naši uštekaní miláčikovia / Frei - Free Runner Alijamo´s

Freia je sučka vipeta v štandarde. Freiušku sme boli pozrieť pôvodne len ako socializačná návšteva spoznávajúca plemeno. Neskôr sme dostali od chovateľky ponuku, ktorá sa neodmieta no a tak sa nie úplne plánovane sen o vipetovi stal skutočnosťou skôr. A pravdupovediac neľutujem ani sekundu toto rozhodnutie. Pri vipetovi sme sa trošičku báli fungovania na bežných prechádzkach, či nebude štartovať po všetkom čo uteká, ale na privolávačke sme si dali veľmi záležať a zatiaľ má privolanie 100% aj od zajaca či srny.

Počas Freinho dospievania som si práve prechádzala obdobím kedy som odmietala chodiť na výstavy a vlastne aj venovať sa ďalej chovu. Za všetky výstavy aj uchovnenie Frei som vďačná jej chovateľke Monike Kozánkovej.

Freiuška je povahovo nesmierne citlivá duša, ktorá má lásky na rozdávanie. Aj napriek tomu si vie vo svorke urobiť poriadok. Vonku je nekonfliktná po každej stránke. Či už sú to iné psy, deti, mačky... A hlavne jej povaha pre nás je spúšťačom opätovného chovu. Tak perfektného rodinného psa som si asi nikdy ani nedokázala predstaviť.


OTQxYzlkYT